Vstup do súťaže
Študenti gymnázií
Pozvi kamarátov
O IQ olympiáde
Tábor pre nadané deti
Vstup pre učiteľov
O súťaži pre učiteľov
Podporte IQ olympiádu!
IQolympiáda na Facebooku
organizátor

Finále Talent gymnázií, 25.04.2018 v Ostrave

V zasadacej miestnosti  Magistrátu města Ostravy súťažili spolu šťudenti Žilinského a Moravsko-sliezskeho kraja, okrem výhry mobilného telefónu či chytrých hodiniek mohli porovnať svoje logické myslenie, získať nové priateľstvá, spoznať Mensu . Všetkých zúčastneným ďakujeme za účasť a výhercom samozrejme ešte raz gratulujeme.

 

Výsledky SR 

1. miesto             Ladislav D., Gymnázium, Ľ. Štúra 35, Turzovka

2. miesto             Alžbeta Ľ., Gymnázium, J. Lettricha 2, Martin

3. miesto             Lenka B., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

4. miesto             Martin S., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

5. miesto             Adrián S., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

6. miesto             Ivan H., Gymnázium, J. Lettricha 2, Martin

7. miesto             Lukáš R, Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

8. miesto             Martina CH., Gymnázium bilingválne, Tomáša Ružičku 3, Žilina

9. miesto             Lukas L., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

10. miesto           Tibor K., Gymnázium J. M. Hurbana, 17. novembra 1296, Čadca

11. miesto           Simon M., Gymnázium A. Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo

12. miesto           Barbora P., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

13. miesto           Aneta G., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

14. miesto           Richard K., Gymnázium, J. Lettricha 2, Martin

15. miesto           Marek B., Gymnázium V.Paulinyho T, Malá hora 3, Martin 

 

Výsledky ČR 

1. miesto             Filip D., Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba

2. miesto             Jan M., Slezské gymnázium, Zámecký okruh 848/29, Opava

3. miesto             Eva K., Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba

4. miesto             Michal G., Gymnázium Josefa Božka, Frýdecká 689/30, Český Těšín

5. miesto             Linda S., Gymnázium a SOŠ, Palackého 1329/50, Nový Jičín

6. miesto             Natálie K., Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek

7. miesto             Martin G., Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 586/7, Hlučín

8. miesto             Filip F., Gymnázium Josefa Božka, Frýdecká 689/30, Český Těšín

9. miesto             Ondřej H., Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba

10. miesto           Petr U., 1st International School of Ostrava

11. miesto           Martin F., Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava

12. miesto           Daniel I., Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669/16, Ostrava - Poruba

13. miesto           Dominika M., Gymnázium Josefa Božka, Frýdecká 689/30, Český Těšín

14. miesto           Veronika K., Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor

15. miesto           Kristýna K., Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm

 

Viac foto zo súťaže